BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje • Szklane drzwi


BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje • Szklane drzwi

Nazwa Firmy: BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje
WWW: https://bfl.com.pl/
NIP 9490986360
Adres Horbaczewskiego 49
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 54-130
Telefon +48 513 052 740

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Szczegóły - BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje • Szklane drzwi BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje:

Oferta drzwi produkowanych ze szkła znajdująca się na stronie bfl.com.pl cieszy się dużym uznaniem, ponieważ podczas ich tworzenia wykorzystano solidne szkło hartowane laminowane, które bardzo trudno stłuc. Z tego właśnie powodu drzwi, o jakich mowa, są użytkowane przez długie lata bez konieczności wymiany. Dzięki swojemu minimalistycznemu wyglądowi doskonale pasują do nowoczesnych biurowców, choć oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by umieszczać je w swoich domach czy mieszkaniach. Szklane drzwi nigdy nie wyjdą z mody i zawsze będą wyglądać dobrze.

Osoby nabywające drzwi z powyższej firmy mogą wybierać spośród szkła trawionego kwasem, przezroczystego, barwionego w specjalnej masie i nie tylko. Na wyróżnienie zasługują między innymi modele wahadłowe charakteryzujące się wygodą otwierania oraz możliwością blokowania w dowolnej pozycji. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by zdecydować się na inne warianty, takie jak drzwi jednoskrzydłowe czy dwuskrzydłowe. Wszystkie z nich są estetyczne i łatwe w utrzymaniu w czystości.

Data dodania: 09-06-2020
Użytkownik happyswan782 napisał:
Konstrukcje szklane i metalowe to domena ich działalności i trzeba przyznać, że na swojej profesji znają się znakomicie. Solidny wykonawca, z którym warto współpracować. :)
Data: 2020-07-01 11:09:24
Ocena: 5

Firmy w pobliżu