Serwis Mercedes Poznań • https://serwisyaso.pl/


Serwis Mercedes Poznań • https://serwisyaso.pl/

Nazwa Firmy: Autoryzowany Salon & Serwis Samochodów
WWW: https://serwisyaso.pl/
NIP
Adres Dworcowa 1
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-801
Telefon

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Szczegóły - Serwis Mercedes Poznań • https://serwisyaso.pl/ Autoryzowany Salon & Serwis Samochodów:

Odpowiednie serwisowanie samochodu to podstawa jego długo letniego życia. Warto zatem korzystać z autoryzowanych serwisów Mercedesa w Poznaniu, bo tylko wtedy można mieć pewność, że samochód będzie działał bez zarzutu.

Warto mieć na uwadze, że serwis taki jak serwisyaso.pl świadczy usługi dla klientów, którzy kupili nowy samochód, będący jeszcze na gwarancji, jak również posiadających używane auto, któremu gwarancja dawno się skończyła. Na co mogą liczyć klienci autoryzowanego warsztatu? Przede wszystkim na dokonaniu przeglądu okresowego, dzięki którym są w stanie dowiedzieć się jak wygląda stan techniczny ich pojazdu. Co więcej, za odpowiednią opłatą mogą również zrealizować dodatkowe usługi jak wymiana opon, serwis klimatyzacji, czy usuwanie zadrapań z lakieru. Serwisowanie samochodu w sprawdzonym warsztacie to najlepsze, co można zrobić dla swojego samochodu. 

Data dodania: 31-08-2019
Użytkownik Antonina Sawicka napisał:
Na tej domenie udało mi się zakupić bardzo ciekawy model Mercedesa dla mojego syna, który w zeszłym miesiącu zdał egzamin na prawo jazdy.
Data: 2019-11-25 13:35:04
Ocena: 3

Firmy w pobliżu