Super Sportowy • Damskie buty narciarskie


Super Sportowy • Damskie buty narciarskie

Nazwa Firmy: SuperSportowy.pl
WWW: https://supersportowy.pl/
NIP 9721035714
Adres Umultowska 32
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61-614
Telefon 727 619 461

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Szczegóły - Super Sportowy • Damskie buty narciarskie SuperSportowy.pl:

Każdego roku z niecierpliwością czekasz na sezon narciarski? Na stoku czujesz się jak w swoim żywiole? Zatem koniecznie sprawdź ofertę sklepu Supersportowy.pl! Jego propozycją jest ogromna różnorodność produktów niezbędnych do uprawiania tej niepowtarzalnej dyscypliny sportowej.

W bogatym asortymencie znaleźć można znakomite narty i deski snowboardowe, męskie oraz damskie buty narciarskie, solidne kaski, wytrzymałe gogle, ciepłe czapki i rękawiczki oraz wiele innych doskonałych akcesoriów. Wszystkie artykuły pochodzą od najlepszych marek, które do produkcji wykorzystują materiały o fenomenalnej jakości. Dzięki temu oferowane produkty są nieprzeciętnie trwałe i odporne na wszelkie uszkodzenia.

Zespół wykwalifikowanych pracowników sklepu dokłada wszelkich starań do tego, aby każdy klient został obsłużony według najdoskonalszych standardów. Fachowcy, wykorzystując swoje ogromne doświadczenie i potężną wiedzę, są w stanie zagwarantować kupującym profesjonalną pomoc na każdym etapie współpracy.

Data dodania: 20-07-2019
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy w pobliżu