BHP-KOMPLEX - Uprawnienia na wózek widłowy Poznań


BHP-KOMPLEX - Uprawnienia na wózek widłowy Poznań

Nazwa Firmy: BHP-KOMPLEX
WWW: http://oferta.bhp-poznan-szkolenia.pl
NIP 7772538890
Adres Malinowa 22
Miejscowość Komorniki
Kod pocztowy 62-052
Telefon 509321769

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Szczegóły - BHP-KOMPLEX - Uprawnienia na wózek widłowy Poznań BHP-KOMPLEX:

Profesjonalne uprawnienia na wózek widłowy na terenie Poznania oferuje wszystkich zainteresowanym firma o nazwie BHP-KOMPLEX. W ramach tego typu usług każdy zainteresowany może uczestniczyć w rzetelnych szkoleniach, dzięki którym skutecznie rozwiną oni swoje umiejętności, a także zdobędą odpowiednie dokumenty, uprawniające do wykonywania różnego rodzaju czynności - na przykład kierowania wyżej wymienionymi wózkami. Firma posiada odpowiednie zaplecze nowoczesnych maszyn, które służą w dużej mierze praktycznej nauce. Kurs obejmuje również zdobycie wiedzy teoretycznej - grono wykwalifikowanych pedagogów z pewnością przedstawi ją bardzo przystępnie. 

Na stronie internetowej tej firmy - która dostępna jest pod adresem oferta.bhp-poznan-szkolenia.pl - dostępne są wszelkie niezbędne informacje, jak również dane kontaktowe. 

Data dodania: 14-12-2018
Użytkownik laitalac napisał:
Kurs na wózek widłowy, który odbyłem w BHP-KOMPLEX przebiegał w przyjaznej atmosferze. Pozwolił mi na podniesienie swoich kwalifikacji, a tym samym spodziewam się znaczącej podwyżki pensji. :)
Data: 2019-02-22 14:58:03
Ocena: 5

Firmy w pobliżu