Trapez Mystic


Trapez Mystic

Nazwa Firmy: RANTA
WWW: http://www.ranta.pl/
NIP 5861204089
Adres Kap. Leonida Teligi 9
Miejscowość Gdynia
Kod pocztowy 81-578
Telefon +48664050506

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Szczegóły - Trapez Mystic RANTA:

Firma RANTA oferuje szeroki wybór produktów przeznaczonych do kite- oraz windsurfingu. W ofercie sklepu można znaleźć także trapez Mystic. Wszystkie trapezy zostały zaprojektowane w taki sposób, aby miłośnicy sportów wodnych mogli czerpać maksymalną przyjemność z wodnego szaleństwa, zapewniając przy tym najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Trapezy Mystic stanowią bardzo wygodne i wykonane z najwyższą precyzją rozwiązania, które zapewniają riderom doskonały komfort w trakcie pływania. Świetnie sprawdzą się zarówno u osób doświadczonych, jak i u tych dopiero początkujących. W asortymencie sklepu na stronie internetowej ranta.pl można znaleźć przede wszystkim trapezy wykonane z materiałów nieabsorbujących wody, które nie tylko pozostają niezmiennie lekkie, ale doskonale dopasowują się do anatomicznych kształtów ciała, dzięki czemu nie dochodzi do bolesnych przetarć i ran.

Data dodania: 01-12-2018
Użytkownik blacksnake219 napisał:
Ten sklep to pozycja obowiązkowa dla każdego kitesurfera czy windsurfera! Zajrzyjcie sobie sami pod ich adres www i zapoznajcie się z tym co mają do zaoferowania.
Data: 2020-05-29 15:20:26
Ocena: 5

Firmy w pobliżu