https://fargonpozyczki.pl/pozabankowe-pozyczki-dla-firm-bez-bik/ • firmowa pożyczka bez BiK


https://fargonpozyczki.pl/pozabankowe-pozyczki-dla-firm-bez-bik/ • firmowa pożyczka bez BiK

Nazwa Firmy: NET MEDIA SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
WWW: https://fargonpozyczki.pl/
NIP 7822665396
Adres Wągrowska 6
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61-369
Telefon 512 165 784

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Szczegóły - https://fargonpozyczki.pl/pozabankowe-pozyczki-dla-firm-bez-bik/ • firmowa pożyczka bez BiK NET MEDIA SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA:

Firmom z zasady łatwiej jest zaciągać kredyty niż osobom prywatnym, gdyż mają solidne zabezpieczenie. Jednak w mniej korzystnej sytuacji są niewielkie przedsiębiorstwa, które są na rynku od niedawna, a także podmioty, które są już zadłużone. W takiej sytuacji może być kłopot z zaciągnięciem kredytu w banku. Co jednak zrobić, gdy pozyskanie środków z zewnątrz jest niezbędne, by można było utrzymać działalność?

W takich przypadkach rozwiązania należy szukać na stronie fargonpozyczki.pl, a uda się znaleźć je bardzo szybko. Udzielana przez prywatnych inwestorów pożyczka dla firm bez BIK to rozwiązanie, na które liczyć może każde przedsiębiorstwo, niezależnie od tego, jaka jest jego kondycja finansowa i ile ma już zaciągniętych kredytów. W wielu przypadkach takie pożyczki są ostatnią deską ratunku, pozwalającą uchronić firmę przed bankructwem.

Data dodania: 07-08-2018
Użytkownik angoro napisał:
Serwis na fargonpozyczki.pl pomaga komunikować się pożyczkodawcom z ich potencjalnymi klientami. Uważam, że to fajna opcja, dla wszystkich potrzebujących szybkiego zastrzyku gotówki.
Data: 2019-04-09 15:18:49
Ocena: 5

Firmy w pobliżu