Autoholowanie lublin - https://pomocdrogowa24h-krzysztofduda.com.pl/


Autoholowanie lublin - https://pomocdrogowa24h-krzysztofduda.com.pl/

Nazwa Firmy: Krzysztof Duda Mechanika samochodowa
WWW: https://pomocdrogowa24h-krzysztofduda.com.pl/
NIP 7171697678
Adres Godów 96
Miejscowość Chodel
Kod pocztowy 24-350
Telefon 693 273 252

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Szczegóły - Autoholowanie lublin - https://pomocdrogowa24h-krzysztofduda.com.pl/ Krzysztof Duda Mechanika samochodowa:

Renomowana firma oferuje szeroko rozumianą pomoc drogową. Wśród propozycji jest na przykład autoholowanie. Klienci z Lublina i okolic, którzy są zainteresowani takimi usługami, powinni zadzwonić pod podany na stronie numer telefonu. Specjalna infolinia jest czynna przez całą dobę 7 dni w tygodniu – również w niedziele i święta. PomocDrogowa24H dysponuje nowoczesnym sprzętem holowniczym i zapleczem technicznym.

Jeśli holowanie jest niemożliwe, bo na przykład samochód ma uszkodzone hamulce, wówczas zostanie po niego podstawiona laweta. Klient może otrzymać auto zastępcze, które umożliwi mu kontynuowanie podróży. Wszystkie usługi wyceniane są indywidualnie. W razie pytań warto zadzwonić lub wysłać wiadomość przez formularz kontaktowy, który udostępniono na stronie internetowej.

W miarę możliwości fachowcy firmy starają się usunąć uszkodzenie w miejscu wezwania pomocy. Gdy jest to niemożliwe, samochód zostanie odtransportowany do najbliższego warsztatu lub do punktu wskazanego przez zleceniodawcę.

Data dodania: 17-08-2023
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy w pobliżu