Silesiapak - torby ekologiczne z nadrukiem


Silesiapak - torby ekologiczne z nadrukiem

Nazwa Firmy: Silesiapak
WWW: https://silesiapak.pl/
NIP 6342450040
Adres Blachnickiego 9
Miejscowość Katowice
Kod pocztowy 40-175
Telefon 790 275 067

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Szczegóły - Silesiapak - torby ekologiczne z nadrukiem Silesiapak:

O tym, że plastikowe reklamówki zanieczyszczają środowisko wiedzą wszyscy, a mimo to ciągle niektóre firmy je stosują. Wkrótce może się okazać, że tylko ignoranci korzystają z ich usług, natomiast wszyscy świadomi zagrożeń, jakie niesie z sobą plastik, pójdą do konkurencji, która wykorzystuje jako reklamę torby ekologiczne z papieru z ładnie zaprojektowanym nadrukiem mieszczącym logo firmy. Takie tanie torebki można zamówić w wielu przedsiębiorstwach, na przykład w tym z linku silesiapak.pl, które już od wielu lat współpracują ze świadomymi i dbającymi o swój wizerunek branżami.

Na podanej stronie można zamówić dowolną ilość ciekawie zaprojektowanych, estetycznych torebek w różnych wielkościach, kształtach i kolorach. Na życzenia zamawiającego mogą być wzmacniane, mieć szersze dno lub wygodniejszy uchwyt. Są one same w sobie reklamą biznesu, gdyż klienci chętnie wykorzystają je wiele razy i firma stanie się rozpoznawalna jako proekologiczna.

Data dodania: 21-06-2018
Użytkownik usoreas napisał:
Jeśli stawiacie na ekologiczne rozwiązania, to również oferta Silesiapak powinna przypaść wam do gustu. Torby z nadrukiem wykonane z papieru w wielu wzorach - i jak tu się nie skusić?
Data: 2019-04-01 09:27:55
Ocena: 3

Firmy w pobliżu