Litery przestrzenne podświetlane


Litery przestrzenne podświetlane

Nazwa Firmy: MAREK SOLARZ STUDIO MS
WWW: https://litery.m-ar.pl/
NIP 9451535021
Adres Chmieleniec 35
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 30-348
Telefon 608 696 298

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Szczegóły - Litery przestrzenne podświetlane MAREK SOLARZ STUDIO MS:

Na stronie internetowej litery.m-ar.pl można zapoznać się z ofertą i najważniejszymi informacjami o firmie produkującej między innymi podświetlane litery i rzeźby ze stali. W zależności od budżetu i potrzeb klientów pracownicy mogą zaproponować efektowne rozwiązania, które sprawdzą się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczenia. 

Przestrzenne podświetlane litery świetnie sprawdzają się w lokalach usługowych (na przykład w zakładach fryzjerskich i kosmetycznych), barach i restauracjach czy na elewacji budynku (hotelu, apartamentowca). To produkt, który przykuwa wzrok przechodniów i w ostatnich latach stał się bardzo popularny. Do produkcji liter używa się stali nierdzewnej oraz modułów LED, które mogą służyć właścicielom przez wiele lat. To nie tylko dodatek dekoracyjny, często jest to także kolejne źródło światła. 

Firma wykonuje również nawet bardzo skomplikowane rzeźby ze stali, które sprawdzą się jako ozdoba parku, skweru czy podwórza. Na stronie firmy można zobaczyć niektóre realizacje.

Data dodania: 29-04-2022
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy w pobliżu