Pokazy sztucznych ogni Poznań


Pokazy sztucznych ogni Poznań

Nazwa Firmy: Damy Ognia
WWW: http://damyognia.pl/
NIP
Adres Bułgarska 17
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-320
Telefon

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Szczegóły - Pokazy sztucznych ogni Poznań Damy Ognia:

Pokazy pirotechniczne są niewątpliwie jednymi z najbardziej wystrzałowych wieczorów na całym świecie. Nic więc dziwnego, że takie wydarzenie skupia w jednym miejscu wszystkich tych, którzy cenią sobie dobrą zabawę i związane z nią liczne atrakcje. Nie inaczej jest w przypadku międzynarodowych pokazów pirotechniki i laserów organizowanych w stolicy Wielkopolski.

To, co będzie zachwycać, to podniebne historie opowiedziane za pomocą sztucznych ogni, którym muzyka nadaje odpowiednie brzmienie i charakter. To świetny czas na spędzenie tego wieczoru z rodziną. Zasiądź z dziećmi na specjalnie do tego celu wydzielonej strefie widza i razem z innymi uczestnikami, daj się ponieść emocjom. Dwa główne widowiska – Prophecy i Armageddon pozwolą doświadczyć niezapomnianych wrażeń, tworząc magiczny klimat wysokiej klasy.

Firma damyognia.pl przygotowuje pokazy sztucznych ogni w Poznaniu, współpracując z największymi światowymi specjalistami z zakresu pirotechniki, a ponadto organizuje liczne eventy okolicznościowe, gwarantując klientom pełną satysfakcję z oferowanych usług.

Data dodania: 20-06-2019
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy w pobliżu