BELOR-Polska Sp. z o.o. | Saletrzak nawóz


BELOR-Polska Sp. z o.o. | Saletrzak nawóz

Nazwa Firmy: BELOR-Polska Sp. z o.o.
WWW: http://www.belor-polska.eu/
NIP 956-230-52-29
Adres Władysławowo 41
Miejscowość Elbląg
Kod pocztowy 82-300
Telefon 55 232 81 58

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Szczegóły - BELOR-Polska Sp. z o.o. | Saletrzak nawóz BELOR-Polska Sp. z o.o.:

Poszukujesz nawozu, który charakteryzuje się dużą uniwersalnością, a jednocześnie gwarantuje odpowiednio szybki wzrost rośliny i bogate plony rolne? Zmagasz się z kwaśnymi i ubogimi w magnez glebami? Nawóz saletrzak w takim razie jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. To produkt bogaty w związki azotowe, magnez i wapń, dzięki czemu tworzy idealne warunki pod uprawę najróżniejszych zbóż, a także warzyw.

Co jeszcze charakteryzuje ten nawóz? Przede wszystkim dobra rozpuszczalność w wodzie, a zarazem świetna przyswajalność. Dzięki zawartości wapnia zmienia również odczyn gleby na bardziej zasadowy. Jako granulat nie zbryla się, więc jest łatwy w rozsianiu na polu. Należy jednak utrzymywać go zabezpieczonym przed słońcem, jak i bezpośrednim oddziaływaniem wody.

Aby dowiedzieć się więcej, jak go stosować i dawkować, warto zajrzeć na stronę belor-polska.eu. Tam też można go zakupić w atrakcyjnej cenie. Jest to bowiem strona dystrybutora nawozów do przemysłu rolnego, który pozyskuje produkty od renomowanych producentów chemii rolniczej. Wybierz rozwiązania oferowane przez specjalistów.

Data dodania: 24-05-2019
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy w pobliżu