Bezpieczeństwo informatyczne


Bezpieczeństwo informatyczne

Nazwa Firmy: Audytel S. A.
WWW: https://www.audytel.pl/
NIP 7792169697
Adres Ks. I. Skorupki 5
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 00-546
Telefon 22 537 5050

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Szczegóły - Bezpieczeństwo informatyczne Audytel S. A.:

Informacje to nie tylko suche dane – to często wrażliwe treści, niosące wiedzę na temat ludzi, planów firmy, a także jej sytuacji finansowej. Dlatego też informację uważa się za jedną z najpotężniejszych broni współczesnych czasów. Biorąc natomiast pod uwagę fakt, że może ona służyć do szantażowania i okradania zwykłych ludzi, jej ochrona jest tym ważniejsza.

Stąd też odpowiednie bezpieczeństwo informatyczne powinno należeć do najwyższych priorytetów każdej firmy. Z takiego przeświadczenia wychodzą też specjaliści, pracujący w zespole Audytel. To profesjonalny zespół menedżerów i zawodowców z różnych branż, którzy zajmują się m.in. kwestiami bezpieczeństwa informacji, jakie są magazynowane w sieci teleinformatycznej.

Firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie wzmacniania zabezpieczeń, przez obnażanie słabości systemu w kontrolowanych atakach (tzw. testach penetracyjnych), a także w czasie audytu. Poza tym zawsze służą cenną radą, dzięki której przedsiębiorcy mogą lepiej zabezpieczyć dane swojej firmy, a także informacji o klientach, które znajdują się na dyskach komputerów.

Data dodania: 09-04-2019
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy w pobliżu