http://przekladnie-maglownice.pl/ - Wrocław regeneracja maglownicy


http://przekladnie-maglownice.pl/ - Wrocław regeneracja maglownicy

Nazwa Firmy: AUTO-MARK Marek Kraus
WWW: http://przekladnie-maglownice.pl/
NIP 9111182150
Adres Wądoły 9
Miejscowość Oleśnica
Kod pocztowy 56-400
Telefon 501 285 858

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Szczegóły - http://przekladnie-maglownice.pl/ - Wrocław regeneracja maglownicy AUTO-MARK Marek Kraus:

Przekładnia kierownicza, zwana popularnie maglownicą, jest jednym z najważniejszych elementów układu kierowniczego w samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych. Jej podstawowym zadaniem jest przeniesienie ruchu kierownicy na ruch koła, co ma istotny wpływ na wykonanie przez kierowcę prawidłowego skrętu.

Sprawność maglownicy jest zatem bardzo istotną kwestią ze względu na możliwość poprawnego kierowania pojazdem, a tym samym z uwagi na bezpieczną jazdę na drodze.

Przekładnia, podobnie jak inne podzespoły w samochodach, podlega naturalnemu zużyciu, związanemu przede wszystkim z przejechaniem dużej liczby kilometrów. W przypadku nadmiernego zużycia najczęściej jednak nie jest konieczna jej wymiana, lecz profesjonalna naprawa. We Wrocławiu regeneracja maglownicy odbywa się m.in. w profesjonalnej firmie AUTO-MARK Marek Kraus, która oferuje kompleksową usługę, obejmującą kolejno diagnozę usterki, demontaż maglownicy, jej skuteczną naprawę wraz ze sprawdzeniem na stole testowym, a także ponowny montaż w aucie.

Data dodania: 22-11-2018
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy w pobliżu